Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Blompiedestal 9255114



*

nr 925 5114


Blompiedestal

Kakelplattor, 50-tal, höjd: 91 cm


Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 17 november 2014
kl 20:30:13


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/11 09:49:37 1      600 kr
13/11 19:41:52 2      1.000 kr
15/11 16:30:39 3      800 kr
15/11 16:30:39 2      900 kr (Budbetjänt)
16/11 20:13:02 4      1.000 kr
16/11 20:13:02 2      1.000 kr (Budbetjänt)
16/11 20:15:24 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 17 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: blompiedestal bord kakel kakelplattor
  • 8143 Lampbord
    ett par, rotting och glas. Diameter: 48 cm, höjd: ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:41
  • 8146 Lampbord
    Glas/krom. Bredd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 51 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:08
  • 8179 Lampbord
    Kakel, Gustaviansk stil. Bredd: 36 cm, djup: 36 cm..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:52
  • 8141 Nattygsbord
    ett par, rotting och glas. Bredd: 47 cm, djup: 37 ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:26
  • 8114 Rökbord
    Funkis, Intarsia. Bredd: 257 cm, djup: 57 cm, höjd..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:53
  • 8144 Soffbord
    Glas/Krom. Bredd: 120 cm, djup: 120 cm, höjd: 51 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:15




Ladda ner broschyr